CBW160808U152T
Manufacturer:
FengHua
Mfr.Part #:
CBW160808U152T
Datasheet:
Description:
Ferrite Beads and Chips 0603(1608 Metric) SMD/SMT 1.5 kΩ 400 mA
ParameterValue
DC Resistance (DCR)750 mΩ
Number of Lines1
Min Operating Temperature-40 °C
Impedance1.5 kΩ
Height950 µm
Max Operating Temperature85 °C
Width800 µm
Length1.6 mm
Tolerance25 %
RoHSCompliant
PackagingReel
Max Current Rating400 mA