
| Parameter | Value |
|---|---|
| Number of Lines | 1 |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Length | 1.6 mm |
| Width | 800 µm |
| Height | 800 µm |
| DC Resistance (DCR) | 900 mΩ |
| Max Current Rating | 400 mA |
| Tolerance | 25 % |
| Impedance | 2 kΩ |
Stock: 21290
Distributors
pcbx
Unit Price$0.03396
Ext.Price$0.03396
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03396 | $0.03396 |
| 10 | $0.01698 | $0.16980 |
| 50 | $0.01306 | $0.65300 |
| 100 | $0.01191 | $1.19100 |
| 500 | $0.01086 | $5.43000 |
| 1000 | $0.01012 | $10.12000 |
| 3000 | $0.00943 | $28.29000 |
| 5000 | $0.00878 | $43.90000 |
| 10000 | $0.00818 | $81.80000 |
| 30000 | $0.00762 | $228.60000 |
