
| Parameter | Value |
|---|---|
| Length | 1.6 mm |
| Width | 800 µm |
| Height | 800 µm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Impedance | 26 Ω |
| Number of Lines | 1 |
| DC Resistance (DCR) | 80 mΩ |
| Packaging | Reel |
| Max Current Rating | 1 A |
| RoHS | Compliant |
| Tolerance | 25 % |
Stock: 1321
Distributors
pcbx
Unit Price$0.00365
Ext.Price$0.00365
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.00365 | $0.00365 |
| 10 | $0.00288 | $0.02880 |
| 50 | $0.00248 | $0.12400 |
| 100 | $0.00213 | $0.21300 |
| 500 | $0.00194 | $0.97000 |
| 1000 | $0.00184 | $1.84000 |
