
| Parameter | Value |
|---|---|
| Number of Lines | 1 |
| Length | 1.6 mm |
| Width | 800 µm |
| Height | 800 µm |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
| Tolerance | 25 % |
| DC Resistance (DCR) | 400 mΩ |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Impedance | 600 Ω |
| Max Current Rating | 1 A |
Stock: 104875
Distributors
pcbx
Unit Price$0.02490
Ext.Price$0.02490
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02490 | $0.02490 |
| 10 | $0.01245 | $0.12450 |
| 50 | $0.00958 | $0.47900 |
| 100 | $0.00737 | $0.73700 |
| 500 | $0.00666 | $3.33000 |
| 1000 | $0.00601 | $6.01000 |
| 3000 | $0.00565 | $16.95000 |
| 5000 | $0.00531 | $26.55000 |
| 10000 | $0.00499 | $49.90000 |
| 30000 | $0.00469 | $140.70000 |
| 50000 | $0.00441 | $220.50000 |
| 100000 | $0.00416 | $416.00000 |
