
| Parameter | Value |
|---|---|
| DC Resistance (DCR) | 150 mΩ |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Impedance | 70 Ω |
| Height | 800 µm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Width | 1.6 mm |
| Length | 800 µm |
| Tolerance | 25 % |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
| Max Current Rating | 1 A |
Stock: 433
Distributors
pcbx
Unit Price$0.01248
Ext.Price$0.01248
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01248 | $0.01248 |
| 10 | $0.00624 | $0.06240 |
| 50 | $0.00480 | $0.24000 |
| 100 | $0.00369 | $0.36900 |
| 500 | $0.00328 | $1.64000 |
| 1000 | $0.00291 | $2.91000 |
| 3000 | $0.00271 | $8.13000 |
| 5000 | $0.00252 | $12.60000 |
| 10000 | $0.00234 | $23.40000 |
| 30000 | $0.00218 | $65.40000 |
| 50000 | $0.00203 | $101.50000 |
| 100000 | $0.00188 | $188.00000 |
