
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 25 % |
| Length | 1.6 mm |
| Width | 0.8 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Height | 0.8 mm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 800 Ω |
| DC Resistance (DCR) | 550 mΩ |
| Max Current Rating | 500 mA |
| Number of Lines | 1 |
Stock: 4759
Distributors
pcbx
Unit Price$0.02262
Ext.Price$0.02262
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02262 | $0.02262 |
| 10 | $0.01131 | $0.11310 |
| 50 | $0.00870 | $0.43500 |
| 100 | $0.00669 | $0.66900 |
| 500 | $0.00603 | $3.01500 |
| 1000 | $0.00543 | $5.43000 |
| 3000 | $0.00511 | $15.33000 |
| 5000 | $0.00481 | $24.05000 |
| 10000 | $0.00452 | $45.20000 |
| 30000 | $0.00425 | $127.50000 |
| 50000 | $0.00400 | $200.00000 |
| 100000 | $0.00376 | $376.00000 |
