
| Parameter | Value |
|---|---|
| Length | 2 mm |
| Width | 1.2 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Height | 900 µm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 11 Ω |
| DC Resistance (DCR) | 30 mΩ |
| Max Current Rating | 3 A |
| Number of Lines | 1 |
Stock: 247
Distributors
pcbx
Unit Price$0.02198
Ext.Price$0.02198
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02198 | $0.02198 |
| 10 | $0.01099 | $0.10990 |
| 50 | $0.00845 | $0.42250 |
| 100 | $0.00650 | $0.65000 |
| 500 | $0.00584 | $2.92000 |
| 1000 | $0.00524 | $5.24000 |
| 3000 | $0.00494 | $14.82000 |
| 5000 | $0.00465 | $23.25000 |
| 10000 | $0.00438 | $43.80000 |
| 30000 | $0.00413 | $123.90000 |
| 50000 | $0.00389 | $194.50000 |
| 100000 | $0.00366 | $366.00000 |
