
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 25 % |
| Length | 2 mm |
| Width | 1.2 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Height | 0.95 mm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 120 Ω |
| Current Rating | 2 A |
| DC Resistance (DCR) | 100 mΩ |
| Max Current Rating | 2 A |
| Test Frequency | 100 MHz |
| Number of Lines | 1 |
Stock: 28737
Distributors
pcbx
Unit Price$0.02002
Ext.Price$0.02002
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02002 | $0.02002 |
| 10 | $0.01001 | $0.10010 |
| 50 | $0.00770 | $0.38500 |
| 100 | $0.00592 | $0.59200 |
| 500 | $0.00530 | $2.65000 |
| 1000 | $0.00475 | $4.75000 |
| 3000 | $0.00449 | $13.47000 |
| 5000 | $0.00424 | $21.20000 |
| 10000 | $0.00400 | $40.00000 |
| 30000 | $0.00378 | $113.40000 |
| 50000 | $0.00357 | $178.50000 |
| 100000 | $0.00337 | $337.00000 |
