
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 25 % |
| Length | 2 mm |
| Width | 1.2 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Height | 1 mm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 1.2 kΩ |
| DC Resistance (DCR) | 450 mΩ |
| Max Current Rating | 500 mA |
| Number of Lines | 1 |
Stock: 1545
Distributors
pcbx
Unit Price$0.02646
Ext.Price$0.02646
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02646 | $0.02646 |
| 10 | $0.01323 | $0.13230 |
| 50 | $0.01018 | $0.50900 |
| 100 | $0.00921 | $0.92100 |
| 500 | $0.00834 | $4.17000 |
| 1000 | $0.00768 | $7.68000 |
| 3000 | $0.00708 | $21.24000 |
| 5000 | $0.00652 | $32.60000 |
| 10000 | $0.00601 | $60.10000 |
| 30000 | $0.00554 | $166.20000 |
