
| Parameter | Value |
|---|---|
| Length | 2 mm |
| Width | 1.2 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Height | 900 µm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 1.8 kΩ |
| Number of Lines | 1 |
Stock: 834
Distributors
pcbx
Unit Price$0.03520
Ext.Price$0.03520
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03520 | $0.03520 |
| 10 | $0.01760 | $0.17600 |
| 50 | $0.01354 | $0.67700 |
| 100 | $0.01229 | $1.22900 |
| 500 | $0.01116 | $5.58000 |
| 1000 | $0.01026 | $10.26000 |
| 3000 | $0.00943 | $28.29000 |
| 5000 | $0.00867 | $43.35000 |
| 10000 | $0.00797 | $79.70000 |
| 30000 | $0.00733 | $219.90000 |
