
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 25 % |
| Length | 2 mm |
| Width | 1.2 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Height | 1.1 mm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 2 kΩ |
| DC Resistance (DCR) | 500 mΩ |
| Max Current Rating | 300 mA |
| Number of Lines | 1 |
Stock: 7014
Distributors
pcbx
Unit Price$0.02946
Ext.Price$0.02946
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02946 | $0.02946 |
| 10 | $0.01473 | $0.14730 |
| 50 | $0.01133 | $0.56650 |
| 100 | $0.01027 | $1.02700 |
| 500 | $0.00931 | $4.65500 |
| 1000 | $0.00862 | $8.62000 |
| 3000 | $0.00798 | $23.94000 |
| 5000 | $0.00739 | $36.95000 |
| 10000 | $0.00684 | $68.40000 |
| 30000 | $0.00634 | $190.20000 |
