
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 25 % |
| Length | 2 mm |
| Width | 1.2 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Height | 900 µm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 220 Ω |
| DC Resistance (DCR) | 150 mΩ |
| Max Current Rating | 2 A |
| Number of Lines | 1 |
Stock: 68814
Distributors
pcbx
Unit Price$0.02322
Ext.Price$0.02322
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02322 | $0.02322 |
| 10 | $0.01161 | $0.11610 |
| 50 | $0.00893 | $0.44650 |
| 100 | $0.00806 | $0.80600 |
| 500 | $0.00728 | $3.64000 |
| 1000 | $0.00677 | $6.77000 |
| 3000 | $0.00629 | $18.87000 |
| 5000 | $0.00585 | $29.25000 |
| 10000 | $0.00544 | $54.40000 |
| 30000 | $0.00505 | $151.50000 |
