
| Parameter | Value |
|---|---|
| Length | 1.6 mm |
| Width | 0.8 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -50 °C |
| Height | 0.8 mm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 390 Ω |
| Number of Lines | 1 |
Stock: 1792
Distributors
pcbx
Unit Price$0.02358
Ext.Price$0.02358
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02358 | $0.02358 |
| 10 | $0.01179 | $0.11790 |
| 50 | $0.00907 | $0.45350 |
| 100 | $0.00698 | $0.69800 |
| 500 | $0.00627 | $3.13500 |
| 1000 | $0.00563 | $5.63000 |
| 3000 | $0.00531 | $15.93000 |
| 5000 | $0.00501 | $25.05000 |
| 10000 | $0.00472 | $47.20000 |
| 30000 | $0.00445 | $133.50000 |
| 50000 | $0.00420 | $210.00000 |
| 100000 | $0.00396 | $396.00000 |
