
| Parameter | Value |
|---|---|
| Length | 2 mm |
| Width | 1.2 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Height | 900 µm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 47 Ω |
| Number of Lines | 1 |
Stock: 2472
Distributors
pcbx
Unit Price$0.02164
Ext.Price$0.02164
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02164 | $0.02164 |
| 10 | $0.01082 | $0.10820 |
| 50 | $0.00832 | $0.41600 |
| 100 | $0.00640 | $0.64000 |
| 500 | $0.00574 | $2.87000 |
| 1000 | $0.00514 | $5.14000 |
| 3000 | $0.00483 | $14.49000 |
| 5000 | $0.00454 | $22.70000 |
| 10000 | $0.00427 | $42.70000 |
| 30000 | $0.00402 | $120.60000 |
| 50000 | $0.00378 | $189.00000 |
| 100000 | $0.00356 | $356.00000 |
