
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 25 % |
| Length | 2 mm |
| Width | 1.2 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Height | 1.1 mm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 90 Ω |
| DC Resistance (DCR) | 70 mΩ |
| Max Current Rating | 3 A |
| Number of Lines | 1 |
Stock: 587
Distributors
pcbx
Unit Price$0.01248
Ext.Price$0.01248
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01248 | $0.01248 |
| 10 | $0.00624 | $0.06240 |
| 50 | $0.00566 | $0.28300 |
| 100 | $0.00514 | $0.51400 |
| 500 | $0.00457 | $2.28500 |
| 1000 | $0.00407 | $4.07000 |
| 3000 | $0.00379 | $11.37000 |
| 5000 | $0.00353 | $17.65000 |
