
| Parameter | Value |
|---|---|
| Length | 1.6 mm |
| Width | 3.2 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Height | 900 µm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 7 Ω |
| DC Resistance (DCR) | 40 mΩ |
| Max Current Rating | 4 A |
Stock: 896
Distributors
pcbx
Unit Price$0.03770
Ext.Price$0.03770
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03770 | $0.03770 |
| 10 | $0.01885 | $0.18850 |
| 50 | $0.01450 | $0.72500 |
| 100 | $0.01288 | $1.28800 |
| 500 | $0.01145 | $5.72500 |
| 1000 | $0.01044 | $10.44000 |
| 3000 | $0.00952 | $28.56000 |
| 5000 | $0.00868 | $43.40000 |
| 10000 | $0.00792 | $79.20000 |
| 30000 | $0.00723 | $216.90000 |
