
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 25 % |
| Length | 3.2 mm |
| Width | 1.6 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Height | 900 µm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 120 Ω |
| DC Resistance (DCR) | 100 mΩ |
| Max Current Rating | 3 A |
| Number of Lines | 1 |
Stock: 4141
Distributors
pcbx
Unit Price$0.04218
Ext.Price$0.04218
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04218 | $0.04218 |
| 10 | $0.02109 | $0.21090 |
| 50 | $0.01622 | $0.81100 |
| 100 | $0.01479 | $1.47900 |
| 500 | $0.01348 | $6.74000 |
| 1000 | $0.01262 | $12.62000 |
| 3000 | $0.01182 | $35.46000 |
| 5000 | $0.01107 | $55.35000 |
| 10000 | $0.01036 | $103.60000 |
| 30000 | $0.00970 | $291.00000 |
