
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 25 % |
| Length | 3.2 mm |
| Width | 1.6 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Height | 900 µm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 1.5 kΩ |
| DC Resistance (DCR) | 450 mΩ |
| Max Current Rating | 500 mA |
| Number of Lines | 1 |
Stock: 1928
Distributors
pcbx
Unit Price$0.04492
Ext.Price$0.04492
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04492 | $0.04492 |
| 10 | $0.02246 | $0.22460 |
| 50 | $0.02060 | $1.03000 |
| 100 | $0.01889 | $1.88900 |
| 500 | $0.01732 | $8.66000 |
| 1000 | $0.01588 | $15.88000 |
| 3000 | $0.01456 | $43.68000 |
| 5000 | $0.01335 | $66.75000 |
| 10000 | $0.01225 | $122.50000 |
