
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 25 % |
| Length | 1.6 mm |
| Width | 3.2 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Height | 900 µm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 1.8 kΩ |
| DC Resistance (DCR) | 600 mΩ |
| Max Current Rating | 500 mA |
Stock: 37
Distributors
pcbx
Unit Price$0.05164
Ext.Price$0.05164
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.05164 | $0.05164 |
| 10 | $0.02582 | $0.25820 |
| 50 | $0.02371 | $1.18550 |
| 100 | $0.02177 | $2.17700 |
| 500 | $0.01999 | $9.99500 |
| 1000 | $0.01836 | $18.36000 |
| 3000 | $0.01686 | $50.58000 |
| 5000 | $0.01548 | $77.40000 |
| 10000 | $0.01421 | $142.10000 |
