
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 25 % |
| Length | 1.6 mm |
| Width | 3.2 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Height | 900 µm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 2 kΩ |
| DC Resistance (DCR) | 700 mΩ |
| Max Current Rating | 300 mA |
Stock: 309
Distributors
pcbx
Unit Price$0.05268
Ext.Price$0.05268
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.05268 | $0.05268 |
| 10 | $0.02634 | $0.26340 |
| 50 | $0.02026 | $1.01300 |
| 100 | $0.01838 | $1.83800 |
| 500 | $0.01668 | $8.34000 |
| 1000 | $0.01540 | $15.40000 |
| 3000 | $0.01422 | $42.66000 |
| 5000 | $0.01313 | $65.65000 |
| 10000 | $0.01212 | $121.20000 |
| 30000 | $0.01119 | $335.70000 |
