CBW321609U202T
Manufacturer:
FengHua
Mfr.Part #:
CBW321609U202T
Datasheet:
Description:
Ferrite Beads and Chips 1206(3216 Metric) SMD/SMT 2 kΩ 300 mA
ParameterValue
Tolerance25 %
Length1.6 mm
Width3.2 mm
Max Operating Temperature85 °C
Min Operating Temperature-40 °C
Height900 µm
PackagingReel
RoHSCompliant
Impedance2 kΩ
DC Resistance (DCR)700 mΩ
Max Current Rating300 mA