
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 25 % |
| Length | 3.2 mm |
| Width | 1.6 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Height | 1.78 mm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 220 Ω |
| DC Resistance (DCR) | 200 mΩ |
| Max Current Rating | 2.5 A |
| Number of Lines | 1 |
Stock: 1854
Distributors
pcbx
Unit Price$0.04020
Ext.Price$0.04020
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04020 | $0.04020 |
| 10 | $0.02010 | $0.20100 |
| 50 | $0.01546 | $0.77300 |
| 100 | $0.01396 | $1.39600 |
| 500 | $0.01261 | $6.30500 |
| 1000 | $0.01171 | $11.71000 |
| 3000 | $0.01087 | $32.61000 |
| 5000 | $0.01009 | $50.45000 |
| 10000 | $0.00937 | $93.70000 |
| 30000 | $0.00871 | $261.30000 |
