
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 25 % |
| Length | 3.2 mm |
| Width | 1.6 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Height | 900 µm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 30 Ω |
| DC Resistance (DCR) | 80 mΩ |
| Max Current Rating | 3 A |
| Number of Lines | 1 |
Stock: 4604
Distributors
pcbx
Unit Price$0.04168
Ext.Price$0.04168
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04168 | $0.04168 |
| 10 | $0.02084 | $0.20840 |
| 50 | $0.01603 | $0.80150 |
| 100 | $0.01449 | $1.44900 |
| 500 | $0.01310 | $6.55000 |
| 1000 | $0.01218 | $12.18000 |
| 3000 | $0.01133 | $33.99000 |
| 5000 | $0.01054 | $52.70000 |
| 10000 | $0.00980 | $98.00000 |
| 30000 | $0.00911 | $273.30000 |
