
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 25 % |
| Length | 3.2 mm |
| Width | 1.6 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Height | 1 mm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 300 Ω |
| DC Resistance (DCR) | 200 mΩ |
| Max Current Rating | 2 A |
| Number of Lines | 1 |
Stock: 15265
Distributors
pcbx
Unit Price$0.04992
Ext.Price$0.04992
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04992 | $0.04992 |
| 10 | $0.02496 | $0.24960 |
| 50 | $0.01920 | $0.96000 |
| 100 | $0.01732 | $1.73200 |
| 500 | $0.01562 | $7.81000 |
| 1000 | $0.01453 | $14.53000 |
| 3000 | $0.01352 | $40.56000 |
| 5000 | $0.01258 | $62.90000 |
| 10000 | $0.01170 | $117.00000 |
| 30000 | $0.01089 | $326.70000 |
