CBW321609U391T
Mfr.Part #:
CBW321609U391T
Datasheet:
Description:
Ferrite Beads and Chips 1206(3216 Metric) SMD/SMT 390 Ω 2 A
ParameterValue
Tolerance25 %
Length3.2 mm
Width1.6 mm
Max Operating Temperature85 °C
Min Operating Temperature-40 °C
Height900 µm
PackagingReel
RoHSCompliant
Impedance390 Ω
DC Resistance (DCR)200 mΩ
Max Current Rating2 A