
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 25 % |
| Length | 3.2 mm |
| Width | 1.6 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Height | 1.1 mm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 50 Ω |
| DC Resistance (DCR) | 100 mΩ |
| Max Current Rating | 3 A |
| Number of Lines | 1 |
Stock: 93
Distributors
pcbx
Unit Price$0.03770
Ext.Price$0.03770
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03770 | $0.03770 |
| 10 | $0.01885 | $0.18850 |
| 50 | $0.01450 | $0.72500 |
| 100 | $0.01310 | $1.31000 |
| 500 | $0.01183 | $5.91500 |
| 1000 | $0.01103 | $11.03000 |
| 3000 | $0.01028 | $30.84000 |
| 5000 | $0.00958 | $47.90000 |
| 10000 | $0.00893 | $89.30000 |
| 30000 | $0.00832 | $249.60000 |
