
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 25 % |
| Length | 3.2 mm |
| Width | 1.6 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Height | 900 µm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 60 Ω |
| DC Resistance (DCR) | 100 mΩ |
| Max Current Rating | 3 A |
| Number of Lines | 1 |
Stock: 1390
Distributors
pcbx
Unit Price$0.03894
Ext.Price$0.03894
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03894 | $0.03894 |
| 10 | $0.01947 | $0.19470 |
| 50 | $0.01498 | $0.74900 |
| 100 | $0.01359 | $1.35900 |
| 500 | $0.01232 | $6.16000 |
| 1000 | $0.01149 | $11.49000 |
| 3000 | $0.01072 | $32.16000 |
| 5000 | $0.01000 | $50.00000 |
| 10000 | $0.00933 | $93.30000 |
| 30000 | $0.00871 | $261.30000 |
