
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 25 % |
| Length | 3.2 mm |
| Width | 1.6 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Height | 900 µm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 600 Ω |
| DC Resistance (DCR) | 250 mΩ |
| Max Current Rating | 2 A |
| Number of Lines | 1 |
Stock: 27964
Distributors
pcbx
Unit Price$0.03744
Ext.Price$0.03744
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03744 | $0.03744 |
| 10 | $0.01872 | $0.18720 |
| 50 | $0.01689 | $0.84450 |
| 100 | $0.01523 | $1.52300 |
| 500 | $0.01354 | $6.77000 |
| 1000 | $0.01203 | $12.03000 |
| 3000 | $0.01128 | $33.84000 |
| 5000 | $0.01058 | $52.90000 |
