
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 25 % |
| Length | 3.2 mm |
| Width | 1.6 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Height | 900 µm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 800 Ω |
| DC Resistance (DCR) | 250 mΩ |
| Max Current Rating | 2 A |
| Number of Lines | 1 |
Stock: 1854
Distributors
pcbx
Unit Price$0.05466
Ext.Price$0.05466
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.05466 | $0.05466 |
| 10 | $0.02733 | $0.27330 |
| 50 | $0.02102 | $1.05100 |
| 100 | $0.01905 | $1.90500 |
| 500 | $0.01727 | $8.63500 |
| 1000 | $0.01597 | $15.97000 |
| 3000 | $0.01477 | $44.31000 |
| 5000 | $0.01366 | $68.30000 |
| 10000 | $0.01263 | $126.30000 |
| 30000 | $0.01168 | $350.40000 |
