
| Parameter | Value |
|---|---|
| DC Resistance (DCR) | 60 mΩ |
| Number of Lines | 1 |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Impedance | 60 Ω |
| Height | 1.6 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Width | 3.2 mm |
| Length | 4.5 mm |
| Tolerance | 25 % |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
| Max Current Rating | 4 A |
Stock: 1051
Distributors
pcbx
Unit Price$0.10234
Ext.Price$0.10234
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10234 | $0.10234 |
| 10 | $0.05117 | $0.51170 |
| 50 | $0.04668 | $2.33400 |
| 100 | $0.04258 | $4.25800 |
| 500 | $0.03939 | $19.69500 |
| 1000 | $0.03644 | $36.44000 |
| 3000 | $0.03371 | $101.13000 |
| 5000 | $0.02960 | $148.00000 |
