CBW322513U600T
Mfr.Part #:
CBW322513U600T
Datasheet:
Description:
Ferrite Beads and Chips 1210(3225 Metric) SMD/SMT 60 Ω 4 A
ParameterValue
DC Resistance (DCR)60 mΩ
Number of Lines1
Min Operating Temperature-40 °C
Impedance60 Ω
Height1.6 mm
Max Operating Temperature85 °C
Width3.2 mm
Length4.5 mm
Tolerance25 %
RoHSCompliant
PackagingReel
Max Current Rating4 A