
| Parameter | Value |
|---|---|
| RoHS | Compliant |
| Number of Lines | 1 |
| Tolerance | 25 % |
| Width | 2.5 mm |
| Packaging | Reel |
| Height | 1.3 mm |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Length | 3.2 mm |
| Max Current Rating | 2 A |
| DC Resistance (DCR) | 200 mΩ |
| Impedance | 600 Ω |
Stock: 3646
Distributors
pcbx
Unit Price$0.12422
Ext.Price$0.12422
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.12422 | $0.12422 |
| 10 | $0.06211 | $0.62110 |
| 50 | $0.05651 | $2.82550 |
| 100 | $0.05141 | $5.14100 |
| 500 | $0.04800 | $24.00000 |
| 1000 | $0.04482 | $44.82000 |
| 3000 | $0.04185 | $125.55000 |
| 5000 | $0.03675 | $183.75000 |
