
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 25 % |
| Length | 3.2 mm |
| Width | 4.5 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Height | 1.5 mm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 180 Ω |
| DC Resistance (DCR) | 120 mΩ |
| Max Current Rating | 3 A |
Stock: 207
Distributors
pcbx
Unit Price$0.08630
Ext.Price$0.08630
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.08630 | $0.08630 |
| 10 | $0.07830 | $0.78300 |
| 50 | $0.07104 | $3.55200 |
| 100 | $0.06436 | $6.43600 |
| 500 | $0.05830 | $29.15000 |
| 1000 | $0.05529 | $55.29000 |
| 3000 | $0.05243 | $157.29000 |
| 5000 | $0.05008 | $250.40000 |
