
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 25 % |
| Length | 4.5 mm |
| Width | 3.2 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Height | 1.5 mm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 90 Ω |
| DC Resistance (DCR) | 80 mΩ |
| Max Current Rating | 4 A |
| Number of Lines | 1 |
Stock: 1289
Distributors
pcbx
Unit Price$0.09264
Ext.Price$0.09264
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.09264 | $0.09264 |
| 10 | $0.08414 | $0.84140 |
| 50 | $0.07642 | $3.82100 |
| 100 | $0.06936 | $6.93600 |
| 500 | $0.06295 | $31.47500 |
| 1000 | $0.05930 | $59.30000 |
| 3000 | $0.05586 | $167.58000 |
| 5000 | $0.05341 | $267.05000 |
