
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 2.7 pF |
| Tolerance | ±0.1 pF |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Dielectric | C0G (NP0) |
| Packaging | Reel |
| Voltage Rating | 25 V |
| Thickness | 0.33 mm |
| RoHS | Compliant |
Stock: 18540
Distributors
pcbx
Unit Price$0.06279
Ext.Price$0.06279
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06279 | $0.06279 |
| 10 | $0.02005 | $0.20050 |
| 50 | $0.01363 | $0.68150 |
| 100 | $0.01164 | $1.16400 |
| 500 | $0.00830 | $4.15000 |
| 1000 | $0.00728 | $7.28000 |
| 3000 | $0.00636 | $19.08000 |
| 5000 | $0.00556 | $27.80000 |
| 10000 | $0.00476 | $47.60000 |
