
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 13 pF |
| Tolerance | ±2 % |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Dielectric | C0G (NP0) |
| Packaging | Reel |
| Voltage Rating | 50 V |
| Thickness | 0.55 mm |
| RoHS | Compliant |
Stock: 4697
Distributors
pcbx
Unit Price$0.00660
Ext.Price$0.00660
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.00660 | $0.00660 |
| 10 | $0.00330 | $0.03300 |
| 50 | $0.00220 | $0.11000 |
| 100 | $0.00176 | $0.17600 |
| 500 | $0.00153 | $0.76500 |
| 1000 | $0.00133 | $1.33000 |
| 3000 | $0.00111 | $3.33000 |
| 5000 | $0.00106 | $5.30000 |
| 10000 | $0.00101 | $10.10000 |
| 30000 | $0.00093 | $27.90000 |
| 50000 | $0.00086 | $43.00000 |
