
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 33 pF |
| Tolerance | 5 % |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Dielectric | NP0 |
| Packaging | Reel |
| Voltage Rating | 50 V |
| RoHS | Compliant |
Stock: 297
Distributors
pcbx
Unit Price$0.06508
Ext.Price$0.06508
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06508 | $0.06508 |
| 10 | $0.03254 | $0.32540 |
| 50 | $0.02849 | $1.42450 |
| 100 | $0.02494 | $2.49400 |
| 500 | $0.02183 | $10.91500 |
| 1000 | $0.01911 | $19.11000 |
| 3000 | $0.01762 | $52.86000 |
| 5000 | $0.01625 | $81.25000 |
| 10000 | $0.01499 | $149.90000 |
