CD105YP1005-151M
Manufacturer:
YJYCOIN
Mfr.Part #:
CD105YP1005-151M
Datasheet:
Description:
Fixed Inductors SMD SMD/SMT 150 µH 20 % 780 mA 470 mΩ
ParameterValue
Tolerance20 %
Height - Seated (Max)5.7 mm
Max Operating Temperature125 °C
Min Operating Temperature-40 °C
PackagingReel
RoHSCompliant
TypeWirewound
DC Resistance (DCR)470 mΩ
ShieldingUnshielded
Inductance150 µH
Core MaterialFerrite
Current Rating780 mA