CD32YP0302-330M
Manufacturer:
YJYCOIN
Mfr.Part #:
CD32YP0302-330M
Datasheet:
Description:
Fixed Inductors SMD SMD/SMT 33 µH 20 % 600 mA 950 mΩ
ParameterValue
Tolerance20 %
Height - Seated (Max)2.4 mm
Max Operating Temperature125 °C
Min Operating Temperature-40 °C
PackagingReel
RoHSCompliant
TypeWirewound
DC Resistance (DCR)950 mΩ
ShieldingUnshielded
Inductance33 µH
Core MaterialFerrite
Current Rating600 mA