CD43YP0403-102M
Manufacturer:
YJYCOIN
Mfr.Part #:
CD43YP0403-102M
Datasheet:
Description:
Fixed Inductors SMD SMD/SMT 1 mH 20 % 140 mA 15.6 Ω
ParameterValue
Tolerance20 %
Height - Seated (Max)3.5 mm
Max Operating Temperature125 °C
Min Operating Temperature-40 °C
PackagingReel
RoHSCompliant
TypeWirewound
Current Rating140 mA
DC Resistance (DCR)15.6 Ω
ShieldingUnshielded
Inductance1 mH