CD43YP0403-220M
Manufacturer:
YJYCOIN
Mfr.Part #:
CD43YP0403-220M
Datasheet:
Description:
Fixed Inductors SMD SMD/SMT 22 µH 20 % 760 mA 378 mΩ
ParameterValue
Tolerance20 %
Height - Seated (Max)3.5 mm
Max Operating Temperature125 °C
Min Operating Temperature-40 °C
PackagingReel
RoHSCompliant
TypeWirewound
DC Resistance (DCR)378 mΩ
ShieldingUnshielded
Inductance22 µH
Core MaterialFerrite
Current Rating760 mA