
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 33 pF |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
| Dielectric | C0G |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating | 25 V |
Stock: 2348
Distributors
pcbx
Unit Price$0.02064
Ext.Price$0.02064
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02064 | $0.02064 |
| 10 | $0.01032 | $0.10320 |
| 50 | $0.00794 | $0.39700 |
| 100 | $0.00611 | $0.61100 |
| 500 | $0.00555 | $2.77500 |
| 1000 | $0.00504 | $5.04000 |
| 3000 | $0.00441 | $13.23000 |
| 5000 | $0.00389 | $19.45000 |
| 10000 | $0.00343 | $34.30000 |
| 30000 | $0.00325 | $97.50000 |
| 50000 | $0.00307 | $153.50000 |
| 100000 | $0.00287 | $287.00000 |
