
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 20 % |
| Height - Seated (Max) | 1 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Self Resonant Frequency | 100 MHz |
| Type | Multilayer |
| DC Resistance (DCR) | 120 mΩ |
| Inductance | 680 nH |
| Core Material | Ferrite |
Stock: 772
Distributors
pcbx
Unit Price$0.05042
Ext.Price$0.05042
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.05042 | $0.05042 |
| 10 | $0.02521 | $0.25210 |
| 50 | $0.01939 | $0.96950 |
| 100 | $0.01735 | $1.73500 |
| 500 | $0.01552 | $7.76000 |
| 1000 | $0.01395 | $13.95000 |
| 3000 | $0.01254 | $37.62000 |
| 5000 | $0.01127 | $56.35000 |
| 10000 | $0.01013 | $101.30000 |
| 30000 | $0.00911 | $273.30000 |
