CMI322513J680M
Manufacturer:
FengHua
Mfr.Part #:
CMI322513J680M
Datasheet:
Description:
Fixed Inductors 1210(3225 Metric) SMD/SMT 68 µH 20 % 150 mA 1.3 Ω
ParameterValue
Tolerance20 %
Height - Seated (Max)1.5 mm
Max Operating Temperature85 °C
Min Operating Temperature-40 °C
PackagingReel
RoHSCompliant
Self Resonant Frequency5 MHz
TypeMultilayer
Q Factor35
Current Rating150 mA
DC Resistance (DCR)1.3 Ω
Inductance68 µH