CR3015-150M
Mfr.Part #:
CR3015-150M
Datasheet:
Description:
Fixed Inductors 1212(3030 Metric) SMD/SMT 15 µH 650 mA 350 mΩ
ParameterValue
DC Resistance (DCR)350 mΩ
Saturation Current660 mA
Height - Seated (Max)1.5 mm
Current Rating650 mA
Inductance15 µH