
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 32 |
| Packaging | Reel |
| Radiation Hardening | No |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 45 GHz |
| Interface | Parallel |
| Memory Size | 512 kb |
| Memory Type | RAM, SDR, SRAM, SRAM - Asynchronous |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Min Supply Voltage | 2.2 V |
| Access Time | 45 ns |
| Nominal Supply Current | 20 mA |
| Number of Ports | 1 |
| Address Bus Width | 19 b |
| Density | 4 Mb |
| Sync/Async | Asynchronous |
| Word Size | 8 b |
| Number of Words | 512000 |
| Schedule B | 8542320040 |
Stock: 672
Distributors
pcbx
Unit Price$2.41860
Ext.Price$2.41860
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.41860 | $2.41860 |
| 10 | $2.27411 | $22.74110 |
| 25 | $2.20144 | $55.03600 |
| 50 | $2.16896 | $108.44800 |
| 100 | $2.11595 | $211.59500 |
| 300 | $2.02508 | $607.52400 |
| 500 | $1.93813 | $969.06500 |
| 1000 | $1.89880 | $1898.80000 |
