



| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Tray |
| RoHS | Compliant |
| Interface | Parallel |
| Memory Size | 512 kb |
| Memory Type | RAM, SRAM - Asynchronous |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Min Supply Voltage | 2.2 V |
| Access Time | 10 ns |
| Schedule B | 8542320040 |
Stock: 963
Distributors
pcbx
Unit Price$3.27951
Ext.Price$3.27951
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.27951 | $3.27951 |
| 10 | $2.96660 | $29.66600 |
| 25 | $2.81614 | $70.40350 |
| 50 | $2.71013 | $135.50650 |
| 100 | $2.61609 | $261.60900 |
| 300 | $2.52977 | $758.93100 |
| 500 | $2.44630 | $1223.15000 |
| 1000 | $2.36559 | $2365.59000 |
