
| Parameter | Value |
|---|---|
| Speed Grade | High Speed (HS) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Data Rate | 12 Mbps |
| Min Supply Voltage | 3.15 V |
| Max Supply Voltage | 5.25 V |
| Interface | GPIO, I²C, SPI, UART |
| USB Standard | USB 2.0 |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Tray |
| Operating Supply Current | 20 mA |
Stock: 1800
Distributors
pcbx
Unit Price$1.41918
Ext.Price$1.41918
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.41918 | $1.41918 |
| 10 | $1.20289 | $12.02890 |
| 25 | $1.14304 | $28.57600 |
| 50 | $1.11315 | $55.65750 |
| 100 | $1.08405 | $108.40500 |
| 300 | $1.05062 | $315.18600 |
| 500 | $1.01822 | $509.11000 |
| 1000 | $1.00540 | $1005.40000 |
| 3000 | $0.93957 | $2818.71000 |
