
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 22 pF |
| Tolerance | 10 % |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Height | 9 mm |
| Material | Ceramic |
| RoHS | Compliant |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 days ago) |
| Schedule B | 8532230060 |
| Manufacturer Lifecycle Status | IN PRODUCTION (Last Updated: 5 days ago) |
| Packaging | Bulk |
| Voltage Rating | 250 V |
| Dielectric | SL |
| Ratings | AEC-Q200 |
Stock: 14
Distributors
pcbx
Unit Price$0.37531
Ext.Price$0.37531
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.37531 | $0.37531 |
| 10 | $0.25220 | $2.52200 |
| 50 | $0.20818 | $10.40900 |
| 100 | $0.17184 | $17.18400 |
| 500 | $0.08011 | $40.05500 |
