
| Parameter | Value |
|---|---|
| RoHS | Compliant |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Tolerance | 10 % |
| Capacitance | 470 pF |
| Voltage Rating | 500 V |
| Dielectric | B |
| Packaging | Bulk |
Stock: 124
Distributors
pcbx
Unit Price$0.19939
Ext.Price$0.19939
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.19939 | $0.19939 |
| 10 | $0.17766 | $1.77660 |
| 50 | $0.15830 | $7.91500 |
| 100 | $0.13782 | $13.78200 |
| 500 | $0.11999 | $59.99500 |
| 1000 | $0.11486 | $114.86000 |
| 3000 | $0.10995 | $329.85000 |
| 5000 | $0.10525 | $526.25000 |
