
| Parameter | Value |
|---|---|
| RoHS | Compliant |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Tolerance | 20 % |
| Capacitance | 1 nF |
| Voltage Rating | 250 V |
| Dielectric | E |
| Packaging | Reel |
Stock: 4820
Distributors
pcbx
Unit Price$0.30008
Ext.Price$0.30008
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.30008 | $0.30008 |
| 10 | $0.13936 | $1.39360 |
| 50 | $0.13189 | $6.59450 |
| 100 | $0.12482 | $12.48200 |
| 500 | $0.10088 | $50.44000 |
| 1000 | $0.08327 | $83.27000 |
| 3000 | $0.07932 | $237.96000 |
| 5000 | $0.07556 | $377.80000 |
| 10000 | $0.07198 | $719.80000 |
