
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Resistance | 1.5 Ω |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Max Supply Voltage | 24 V |
| Min Supply Voltage | 4.5 V |
| Number of Channels | 4 |
| Turn-On Delay Time | 260 ns |
| Turn-Off Delay Time | 110 ns |
| -3db Bandwidth | 150 MHz |
| Max Dual Supply Voltage | 15 V |
| Min Dual Supply Voltage | 4.5 V |
| On Resistance (RON) | 4.4 Ω |
| Configuration | 4 x SPST |
Stock: 5225
Distributors
pcbx
Unit Price$3.37954
Ext.Price$3.37954
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.37954 | $3.37954 |
| 10 | $2.79733 | $27.97330 |
| 25 | $2.68448 | $67.11200 |
| 50 | $2.61474 | $130.73700 |
| 100 | $2.54683 | $254.68300 |
| 300 | $2.49327 | $747.98100 |
| 500 | $2.44083 | $1220.41500 |
| 1000 | $2.39723 | $2397.23000 |
| 3000 | $2.29146 | $6874.38000 |
| 5000 | $2.19033 | $10951.65000 |
